Проповіді

Порядок в думках

Дата проповіді: 
2023-11-11
Видео
Embedded thumbnail for Порядок в думках
На цьому служінні ми вивчали проповідь від 12 травня 2018 р. «Порядок в думках». Визначити, чи є в нас правильний порядок в думках, можемо по тому, як ми відповідаємо на питання: «Кому ми бажаємо принести користь? Собі чи іншим?» Якщо іншим, то наші думки правильно впорядковані. Ми наповнені безкорисною любов'ю. Увійшли в порядок бажань і думок Бога. Розуміємо й приймаємо Його істину безкорисно, не підлаштовуємо її під себе. Беремо свій хрест і несемо його заради Христа. Знаємо, що ми постійно в Божій присутності. Знаємо, від чого нам треба зректися, щоб служити Богу і людям в дусі безкорисної любові, самозречення і самопожертви. В наших думках немає замішання. Ми не самообманюємось і є гідним прикладом для інших.

Батьки як вчителі

Дата проповіді: 
2023-10-28
Видео
Embedded thumbnail for Батьки як вчителі
На цьому занятті ми читали проповідь від 5 травня 2018 р. «Батьки як вчителі» з метою знайти відповідь на низку питань. 1. В яких в'язницях ми ув'язнені? 2. Чому ми хочемо, щоб інші люди були над нами? 3. Яка відмінність між неправильним батьком і істинним служінням? 4. Що робить зовнішню релігію привабливою, хоча вона і не змінює серце? 5. Чого слід уникати в завданні батька, вчителя, друга, щоб не збити з правильного шляху інших? 6. Що означає бути справжніми братами та сестрами? Було зауважено, що не можна покладатись на людей і, що необхідно покладатись на Христа. Що страх стати самотнім і непотрібним тримає нас в системі ієрархії. І, щоб бути справжніми братами й сестрами, ми повинні цінити те, що я потрібен іншим, а вони — мені. Якщо кожен в гармонії з Христом, тоді всі в рівному становищі. А любов в поєднанні з мудрістю спонукує нас допомагати іншим.

Релігія і харчування. Частина 2

Дата проповіді: 
2023-10-14
Видео
Embedded thumbnail for Релігія і харчування. Частина 2
Продовжуємо обговорювати тему «Релігія і харчування». Ми відповіли на питання, що значить бути слабким і сильним. А також, як знайти силу в слабкості. Ми завжди сильні тоді, коли стоїмо за істину. Божа істина дає силу. Вона завжди права, незалежно від особистості. Але, відстоюючи її, ми не повинні ні на кого тиснути, не повинні перетворювати це на боротьбу за владу. Необхідно усвідомлювати, що наша сила обмежена, що ми слабкі. І, якщо, ми приймаємо свої обмеження і Боже керівництво, то ми — сильні. Є три види слабкості. Вони ведуть до єднання з Богом. По-перше, якщо у нас є гріхи, їх треба назвати на ім'я, щоби Бог міг зробити з нас нове творіння. Ще існує так звана людська слабкість. Це не гріх. Христос її не докоряв. Це речі, які належать до складу нашого розуму, освіти тощо.Також ми можемо бути слабкими в складних ситуаціях. І такою слабкістю треба пишатися. Смиренно приймаючи складні обставини, ми підкорюємось Богу та іншим, співпрацюємо один з одним і ангелами, маємо спільність. Тоді ми сильні. Їмо свій хліб з радістю і вдячністю, отримуючи справжнє задоволення, щастя. І бажаємо поділитися цим з іншими.

Релігія і харчування

Дата проповіді: 
2023-09-30
Видео
Embedded thumbnail for Релігія і харчування
Обговорюємо тему від 28 квітня 2018 р. «Релігія і харчування». Із самою темою ви можете ознайомитися на нашому сайті: https://cass.org.ua/uk/node/383 Ми згадали причини по яких не їмо м'яса. Це проблеми пов'язані з нашим здоров'ям, природою. А, також, це пов'язано з релігійним вихованням. Потім згадали причину нашої боротьби за владу. Тому, що це є в нашому серці. Ми згадали, що виховання тісно пов'язане з їжею. Наші думки впливають на те, що ми їмо. Їжа впливає на мозок через травну систему. А мозок — на всі органи тіла. Наш пріоритет — їсти з радістю. І це дар від Бога. Це корисно для нашої травної системи. Також ми згадали, як апостол Павло вчив розуміти, що таке слабкість і сила, і чому слабкими не є ті, хто не вживає м'яса. Він радів своїй слабкості, бо знаходив силу в Ісусі Христі, в підкоренні Йому, щоб спасати інших. Слабість ж тих, хто не їсть м'яса, це не слабка віра. Це інше сприйняття. Вони живуть згідно зі своїми переконаннями. Ми маємо приймати один одного без упереджень. І це є наша сила.

Як уникнути боротьби за владу. Частина 2

Дата проповіді: 
2023-09-16
Видео
Embedded thumbnail for Як уникнути боротьби за владу. Частина 2
На прикладі життя Ісуса продовжуємо вивчати як уникати боротьби за владу. Ісус не боровся за визнання людей, не намагався догодити їм, не захищав Себе, не боровся за Свої права. Він стійко стояв на Божих принципах, мав конфронтацію до гріха. Стояв за істину спокійно і з самовладанням. А людей запрошував до боротьби з гріхом. Милість, глибоке переживання за інших, безкорислива ввічливість, вірність Богові, призвели до прихильності до Нього Бога і людей. Христос працював, щоб полегшити проблеми людей. Докладав зусилля їм догодити, щоб вони могли Йому довіряти. При цьому мав терпіння твердо триматись принципів неба. Він зосередився на побудові Свого характеру. Покладаючись на Слово, Ісус був сильною особистістю. Уникав боротьби за владу, просто пояснюючи Писання, а не Свої мотиви. Ні для кого не робив винятків, не мав "улюбленців". Ця дружелюбність і милість несуть радість, щастя. Ісус зосереджувався на важливих питаннях і докладав усіх зусиль для виконання плану Свого життя.

Як уникнути боротьби за владу

Дата проповіді: 
2023-09-02
Видео
Embedded thumbnail for Як уникнути боротьби за владу
Повторюємо тему за 4 липня 2018 р. «Як уникнути боротьби за владу». В боротьбі сатани за владу, Бог діяв за принципами сталості. Життєстійкість — це прийняття наслідків гріха. Це несе благословіння. Бог не одразу знищив сатану, тому що є вагомі причини. Він не використовує насилля, а діє за допомогою істини і любові. Також необхідно було відкрити повну правду про системи Божого і сатанинського правління. Бог дав час, щоб гріх відкрився і сам себе знищив. І це є частина плану викуплення. У Бога завжди святі цілі і святі засоби. Він дозволяє робити помилки, якщо ми намагаємось йти за власною волею. Через різні обставини відкривається гріх. І Бог дає можливість отримати віру і надію, прийняти свідоме рішення. Він завжди бере справу в Свої руки, але не завжди втручається в ситуацію. Тільки тоді, коли це на благо людини, Він дозволяє природний розвиток подій. Він не об'єднується з волею людини, а завойовує нашу співпрацю. Розум, воля, свідомість, сумління — належать Йому.

Боротьба за владу

Дата проповіді: 
2023-08-12
Видео
Embedded thumbnail for Боротьба за владу
Повторно вивчаємо тему «Боротьба за владу» від 31 березня 2018 р. Якщо в серці є бажання бути правим, першим, сильнішим і розумнішим, якщо ми бажаємо тріумфу, то це — боротьба за владу, бажання бути вищим, перемагати. Це — намагання зробити добро своїми силами, так, як ми це розуміємо. Боротьба за владу — це не вчинки, а характер. Має зникнути найменше бажання перемагати у всіх сферах нашого життя. Самоконтроль, молитва, дослідження свого серця, розуміння Божих принципів допоможуть уникнути цієї боротьби. В ній немає переможців. Конфронтація з гріхом завжди стоїть за істину. Вона підпорядковується принципам Неба. Не знецінює людей, а любить тих, хто має іншу думку. Заради цього діє з усією силою. Напротивагу, неправильна смиренність може бути зброєю боротьби за владу, асиметричною війною.

Спільність: як завоювати співпрацю

Дата проповіді: 
2023-07-15
Видео
Текст
Embedded thumbnail for Спільність: як завоювати співпрацю
Продовжуємо вивчати тему спільності, і сьогодні розглянули, як завойовувати співпрацю. Зроблено підсумок вивченого. Спільність — противага самотності. Співпраця — це поведінка розумних істот, яких об'єднує спільна мета. Ввічливість, вияв поваги, бачення партнера розумним, відкритість, щирість, бажання співпраці ведуть до партнерства, дружби. А бажання бути вищим, розділяє. Бог має потребу в нас, а ми в Ньому, батьки в дітях, а діти в батьках тощо. Наголошено: співпраця з Богом заради нашого спасіння — не егоїзм, тому що Він діє через нас задля спасіння інших. Якщо ми намагаємось впливати на інших за допомогою страху, то все втрачаємо. Завоювати співпрацю з Богом можливо тоді, коли ми зацікавлені в Його ділах. Бог ототожнює Себе з нашими цілями (бажанням змінитися) і показує шлях, як цього досягти: об'єднати нашу слабкість з Божою силою. Кожна наша молитва, докладання усіх наших зусиль, віра й довіра Богові — це завоювання співпраці з Ним.
Скачать: 

Спільність, частина 2

Дата проповіді: 
2023-07-01
Видео
Embedded thumbnail for Спільність, частина 2
Продовжуємо повторне вивчення проповіді про спільність. Було підкреслено, що загальна спільність неможлива, якщо кожний немає спілкування з Небом. Зроблено підсумок 3-х перших аспектів єдності. 1). Христос увійшов в наш човен як людина, відклавши Божу силу, щоб запросити нас до човна Отця. Він повністю покладався на Божу силу і мудрість. 2). Ми повинні дозволити Господу розділити наше життя з Ним, щоб ми розділили Його життя. Це означає радіти або страждати з іншими; співчувати, ділитись своїм досвідом; розділити Його цінності, шляхи, думки; плакати з тими, хто плаче — плакати над гріхами. Треба протидіяти незадоволенню, жалю до себе, наріканню. Відкласти власну мудрість. Усвідомити, що Бог — джерело. 3). Єдність будується на взаємних порадах. У безлічі порадників — безпека. Єдність руйнується, якщо ми не прислухаємось до думок інших, не поважаємо їх, не готові відмовитись від того, що нам заважає. Коли хтось не бажає думати, необхідно старатись залучити його до процесу мислення. Бути відкритими до порад, бажати змін. Бути вдячними, наповненими любов'ю, розуміти Божі шляхи. Бажати знати, що думають інші, бути чесними. Це дає свободу спілкування, яка усуває страх. Текст самої проповіді на нашому сайті: https://cass.org.ua/uk/propovid/2023-06-24

Спільність (плюс обговорення)

Дата проповіді: 
2023-06-24
Видео
Текст
Embedded thumbnail for Спільність (плюс обговорення)
(0:43:34 - початок обговорення) Ми знову вивчаємо попередні заняття — проповідь від 10 березня 2018 р. про спільність. Христос бажає об’єднати членів церкви один з одним і церкву з Небесною сім’єю на основі Його істини та духу. Він увійшов до нашого човна (взяв людське деградоване гріхом тіло, розділив з нами життя), щоб приєднати нас до Його духу, навчити істині. Тоді Його Батько стане і нашим Отцем. Тому ми повинні відповісти на Його заклик, взаємодіяти з Ним, щоб передати це запрошення іншим. Перебуваючи на землі, Ісус відклав Свою силу і владу і став повністю залежним від Отця Небесного, Який використовував Його як канал для зцілення душі та тіла. Так само і ми повинні відкласти свою силу, плани, «спустошити душу від власного „я“». Звільнитися від духу вчительства і контролю. Смиренно віддатися в Божі руки і тоді Він зможе використовувати нас.
Скачать: 

Страницы