Новое на CASS.ORG.UA

Новости сайта Церкви адвентистов субботнего покоя

19:30, 21 апреля 2018 г. Трансляция обсуждения

Дата проповіді: 
2018-04-21
Аудіо
В 19:30 будет перевод обсуждения, а до этого времени каждая церковь в группах обговаривает, как предыдущее занятие могло быть применено в событиях прошедшей недели.

Боротьба за першість. Частина 3

Дата проповіді: 
2018-04-14
Аудіо
Відео
Боротьби за першість не обов’язково уникати, просто не вступаючи в конфлікти. Неслухняна дитина і її батько можуть отримати кожний своє незважаючи на очевидний зовнішній спокій! Ісус уникав боротьби за першість навіть у своєму дитинстві, пристосовуючись до інших і водночас твердо залишаючись на Божому слові. Він ніколи не дозволяв Собі відволікатися чи відхилятися від принципу, як ми це бачимо і в Його пізніші роки. Він ніколи не боровся проти людей, але проти егоїзму неправильних принципів. Нам потрібна сила з того ж Джерела, щоб бути могутнім впливом, яким був Ісус, без боротьби за першість.
Звантажити: 

Боротьба за владу. Частина 2

Дата проповіді: 
2018-04-07
Аудіо
Відео
У Своїй любові, милосерді та добрості Бог показує, як Він дозволяє ситуаціям розвиватися своїм шляхом, не вступаючи в боротьбу за першість із Сатаною. Його стосунки із ізраїльтянами та лідерство Ісуса серед учнів є прикладами для батьків, показуючи, як вони можуть поважати своїх дітей, — не боротися, хто має сильнішу волю. Боротьба за першість є абсолютно непотрібною та руйнівною. Важливо посилювати волю дитини, не ігноруючи її і не принижуючи, натомість спрямовуючи її на правильну сторону.
Звантажити: 

Сторінки

Підписатися на RSS - Новое на CASS.ORG.UA