Проповіді

Божа торгівля

Дата проповіді: 
2022-12-24
Видео
Embedded thumbnail for Божа торгівля
Божа торгівля

Бог змінює фокус

Дата проповіді: 
2022-11-26
Видео
Embedded thumbnail for Бог змінює фокус
Кожний період християнського руху має свою мету і фокус. Христос мав різні служіння. Він був Агнцем. Зараз Він служить в Небесному Святилищі, в Святому Святих. Вже немає потреби в земному святилищі, святих місцях, земних священниках. Кожний, хто боїться Бога, може безпосередньо спілкуватись з Ним через Святого Духа. Але завжди були і є ті, хто відкидає запрошення Ісуса. І в церкву приходить відступництво. З 1844 р. Ісус очищає Небесне Святилище. Для церкви це означає показати шлях спасіння і бути свідками Його характеру. Але, наперед, ми самі маємо звільнитися від гріха, взяти Його ярмо на себе. Сьогодні наші богослужіння і посвячення мають бути сфокусовані на отриманні сили для пошуку співпрацівників для Христа. Також змінився фокус для шлюбу і сім'ї та в вихованні дітей: об'єднання зусиль і розширення команди для більш ефективної роботи.

Весільна вечеря Агнця

Дата проповіді: 
2022-11-12
Видео
Embedded thumbnail for Весільна вечеря Агнця
Християнам необхідно чути та розуміти Христа, запрошувати інших прийти до Нього. Ми не можемо навернути серце людини до Бога або змінити її переконання. Але ми можемо сказати: «Прийди і подивись». В притчах про шлюбний банкет, про мудрих і немудрих дів показано два класи людей. Розумні отримали праведність Христа, Його силу, світло, любов, радість та мир. Вони старанно готуються до Його приходу. Нерозумні також отримали світло та силу. Але піддавшись впливу страху та миттєвого пориву задовольнились холодною мертвою теорією. Їх характери не в гармонії з характером Христа і Його законами. Вони не візьмуть участі у весільному банкеті, який відбудеться після слідчого суду і другого приходу Христа.

Підкорення

Дата проповіді: 
2022-10-01
Видео
Embedded thumbnail for Підкорення
Бог навчає нас терпіння і підкорення. Підкорення — це розумна довіра, вміння терпеливо чекати Божих шляхів і керівництва без сумнівів і страху. Бог завжди Своєю силою виконує все те, що пообіцяв. Він — джерело всього. Підкорення — це любов до Бога, яка відгукується на Його любов до нас. Терпеливість має досконалу дію і веде до гармонії з Отцем Небесним. Ми наповнені бажанням відкривати Божий характер. Ми думаємо і діємо як Він. Але підкорятися і довіряти потрібно також один одному і владі (керівництву), тому що цю владу дав Бог. Протистояти їм треба тільки тоді, коли вони примушують нас чинити проти нашого сумління і волі Божої.

Повинуясь друг другу в страхе Божием...

Дата проповіді: 
2022-09-03
Видео
Embedded thumbnail for Повинуясь друг другу в страхе Божием...
Изучая Послание апостола Павла к ефесянам, мы будем учиться христианскому повиновению и лидерству в сотрудничестве со Святым Духом. Мы увидим, что глава (Христос, муж) и тело (церковь, жена) взаимозависимы. Также они должны иметь взаимодоверие и взаимопосвящение. Быть главой — означает нести ответственность за тело. Любить его, заботиться о нем, делать и отдавать все для его освящения Словом. Тело же должно полностью вверить себя Главе и во всем повиноваться Ему. Церковь, семья имеют общее с Христом задание — представить Бога. Христос постоянно обучает свой народ, чтобы его характер стал пригодным для вечности.

Звіт про участь в міжнародному заході «Дні поля» в Німеччині

Дата проповіді: 
2022-07-02
Видео
Embedded thumbnail for Звіт про участь в міжнародному заході «Дні поля» в Німеччині
На «Днях поля» в Німеччині Live2Give (пер.: жити, щоб давати) ділиться досвідом використання системи мульчування в сільському господарстві. Здорове землеробство веде до здорового навколишнього середовища і, зрештою, до здорового суспільства. Співпраця з законами природи і Божими законами для людства виражає Божий характер. Сьогодні проповідь Божого характеру має відбуватись через практичне життя християн. Їхня любов, благочестя, милосердя, доброта — чітка і ненав'язлива вістка, яку легко розуміють і приймають люди. Людей приваблює дух поваги і давання. Кожний віддає усе і отримує усе, в чому він має потребу. Якщо ми не розуміємо біль Небесного Отця через гріхи людей, то ми не навернені, не можемо приймати участь у Його роботі, і не можемо розділити його радість з приводу навернення людей до світла. Ми маємо навчитися розуміти роботу священника і левита, завдяки глибоко закоріненому в наших серцях Слову Божому. Тоді отримаємо захист Святого Духа і ангелів, які ведуть нас до добрих діл. Відео про Live2Give (нім.): https://youtu.be/nmPuoReM-Pc

Левиты сегодня — истинные служители

Дата проповіді: 
2022-06-25
Видео
Embedded thumbnail for Левиты сегодня — истинные служители
Истинные служители (левиты) — это религиозные учителя. Это те, кто выполняют медико-мессионерскую работу. Они наполнены духом Иисуса, Его бескорыстной любовью. Они понимают, что Он делал. Он для них источник знания и силы. Они призваны Богом и полностью посвятили себя делу Господа. Их ведет Отец Небесный, поэтому они способны распознать духовную нужду людей и выполнять ту же работу, что делал Христос. Бог поддерживает их служение с помощью десятины, им помогают пожертвованиями или же они получают плату за свою профессиональную деятельность. Если же разум и сердце поглощены мирскими заботами, то притупляется духовное восприятие и служение Христу отодвигается на второй план. Тогда человек служит себе.

Боже слово — це наша основа

Дата проповіді: 
2022-06-18
Видео
Embedded thumbnail for Боже слово — це наша основа
Остання велика боротьба буде точитися між релігією Божою і релігією байок і традицій. Тому потрібні мужі сильні у розумінні і виконанні Божих законів, наділені любов'ю і співчуттям до грішників, щоб прищеплювати правильні принципи і скеровувати їх на відновлення зв'язку з Отцем Небесним. Ті, хто мають особистий зв'язок з Богом, прикладають багато зусиль, щоб застосовувати Небесні принципи у будь-якій справі. Так працюють Бог і ангели. Вони дисципліновані, не шукають власної вигоди, знаходять радість у роботі. Божа робота в останні часи буде виконуватись простими засобами. Слово Боже виконує роботу через нашу діяльність. Бог Сам контролює її. Дух контролю походить від сатани і веде до незадоволення і роз'єднання. Протилежність контролю — розумне лідерство: довіра і виконання Божого закону.

Левиты, десятина и первые плоды

Дата проповіді: 
2022-06-04
Видео
Embedded thumbnail for Левиты, десятина и первые плоды
Кто сегодня левиты? Это те, которые идут за Агнцем куда бы Он ни пошел. Это первенцы Богу и Агнцу. Это последователи Христа. Они чувствуют нужду и ответственность за распространение слова Божьего, тем самым охраняя и предостерегая людей от грехов так, как это делают ангелы: с любовью. Христиане должны заботиться о левитах. 1-я и 2-я десятины — это выражение любви и благодарности Богу. Это признание того, что Он — источник всего, что мы имеем. Наше преимущество — давать десятину, отдавать время и силу для Бога. И тогда мы в безопасности. Бог использует и бережет нас. Церковь — сокровищница истины. И туда мы должны принести то, что нам дает Бог, свои первые плоды, свою первую любовь. Щедрость служит нашему благу и процветанию.

Субота, десятина і дари

Дата проповіді: 
2022-05-28
Видео
Embedded thumbnail for Субота, десятина і дари
Господь запрошує всіх долучитися до кола життя за допомогою системи десятин і пожертвувань. Ці правила допомагають запобігти духові гнобительства. Також вони запроваджені з метою соціального захисту нужденних. Вони допомагають увійти в тісний зв’язок з Богом, формуванню і демонстрації Божого характеру, несуть благословіння для навколишніх. Ця система любові і передачі життя вчить покладатися лише на Бога, щедро і радісно жертвувати, віддавати славу Подателю за Його дари. Ці кошти показують, що більше за все, ми любимо Бога і все, що ми маємо, належить Йому.

Страницы