Проповіді

Підкорення

Дата проповіді: 
2022-10-01
Видео
Embedded thumbnail for Підкорення
Бог навчає нас терпіння і підкорення. Підкорення — це розумна довіра, вміння терпеливо чекати Божих шляхів і керівництва без сумнівів і страху. Бог завжди Своєю силою виконує все те, що пообіцяв. Він — джерело всього. Підкорення — це любов до Бога, яка відгукується на Його любов до нас. Терпеливість має досконалу дію і веде до гармонії з Отцем Небесним. Ми наповнені бажанням відкривати Божий характер. Ми думаємо і діємо як Він. Але підкорятися і довіряти потрібно також один одному і владі (керівництву), тому що цю владу дав Бог. Протистояти їм треба тільки тоді, коли вони примушують нас чинити проти нашого сумління і волі Божої.

Повинуясь друг другу в страхе Божием...

Дата проповіді: 
2022-09-03
Видео
Embedded thumbnail for Повинуясь друг другу в страхе Божием...
Изучая Послание апостола Павла к ефесянам, мы будем учиться христианскому повиновению и лидерству в сотрудничестве со Святым Духом. Мы увидим, что глава (Христос, муж) и тело (церковь, жена) взаимозависимы. Также они должны иметь взаимодоверие и взаимопосвящение. Быть главой — означает нести ответственность за тело. Любить его, заботиться о нем, делать и отдавать все для его освящения Словом. Тело же должно полностью вверить себя Главе и во всем повиноваться Ему. Церковь, семья имеют общее с Христом задание — представить Бога. Христос постоянно обучает свой народ, чтобы его характер стал пригодным для вечности.

Звіт про участь в міжнародному заході «Дні поля» в Німеччині

Дата проповіді: 
2022-07-02
Видео
Embedded thumbnail for Звіт про участь в міжнародному заході «Дні поля» в Німеччині
На «Днях поля» в Німеччині Live2Give (пер.: жити, щоб давати) ділиться досвідом використання системи мульчування в сільському господарстві. Здорове землеробство веде до здорового навколишнього середовища і, зрештою, до здорового суспільства. Співпраця з законами природи і Божими законами для людства виражає Божий характер. Сьогодні проповідь Божого характеру має відбуватись через практичне життя християн. Їхня любов, благочестя, милосердя, доброта — чітка і ненав'язлива вістка, яку легко розуміють і приймають люди. Людей приваблює дух поваги і давання. Кожний віддає усе і отримує усе, в чому він має потребу. Якщо ми не розуміємо біль Небесного Отця через гріхи людей, то ми не навернені, не можемо приймати участь у Його роботі, і не можемо розділити його радість з приводу навернення людей до світла. Ми маємо навчитися розуміти роботу священника і левита, завдяки глибоко закоріненому в наших серцях Слову Божому. Тоді отримаємо захист Святого Духа і ангелів, які ведуть нас до добрих діл. Відео про Live2Give (нім.): https://youtu.be/nmPuoReM-Pc

Левиты сегодня — истинные служители

Дата проповіді: 
2022-06-25
Видео
Embedded thumbnail for Левиты сегодня — истинные служители
Истинные служители (левиты) — это религиозные учителя. Это те, кто выполняют медико-мессионерскую работу. Они наполнены духом Иисуса, Его бескорыстной любовью. Они понимают, что Он делал. Он для них источник знания и силы. Они призваны Богом и полностью посвятили себя делу Господа. Их ведет Отец Небесный, поэтому они способны распознать духовную нужду людей и выполнять ту же работу, что делал Христос. Бог поддерживает их служение с помощью десятины, им помогают пожертвованиями или же они получают плату за свою профессиональную деятельность. Если же разум и сердце поглощены мирскими заботами, то притупляется духовное восприятие и служение Христу отодвигается на второй план. Тогда человек служит себе.

Боже слово — це наша основа

Дата проповіді: 
2022-06-18
Видео
Embedded thumbnail for Боже слово — це наша основа
Остання велика боротьба буде точитися між релігією Божою і релігією байок і традицій. Тому потрібні мужі сильні у розумінні і виконанні Божих законів, наділені любов'ю і співчуттям до грішників, щоб прищеплювати правильні принципи і скеровувати їх на відновлення зв'язку з Отцем Небесним. Ті, хто мають особистий зв'язок з Богом, прикладають багато зусиль, щоб застосовувати Небесні принципи у будь-якій справі. Так працюють Бог і ангели. Вони дисципліновані, не шукають власної вигоди, знаходять радість у роботі. Божа робота в останні часи буде виконуватись простими засобами. Слово Боже виконує роботу через нашу діяльність. Бог Сам контролює її. Дух контролю походить від сатани і веде до незадоволення і роз'єднання. Протилежність контролю — розумне лідерство: довіра і виконання Божого закону.

Левиты, десятина и первые плоды

Дата проповіді: 
2022-06-04
Видео
Embedded thumbnail for Левиты, десятина и первые плоды
Кто сегодня левиты? Это те, которые идут за Агнцем куда бы Он ни пошел. Это первенцы Богу и Агнцу. Это последователи Христа. Они чувствуют нужду и ответственность за распространение слова Божьего, тем самым охраняя и предостерегая людей от грехов так, как это делают ангелы: с любовью. Христиане должны заботиться о левитах. 1-я и 2-я десятины — это выражение любви и благодарности Богу. Это признание того, что Он — источник всего, что мы имеем. Наше преимущество — давать десятину, отдавать время и силу для Бога. И тогда мы в безопасности. Бог использует и бережет нас. Церковь — сокровищница истины. И туда мы должны принести то, что нам дает Бог, свои первые плоды, свою первую любовь. Щедрость служит нашему благу и процветанию.

Субота, десятина і дари

Дата проповіді: 
2022-05-28
Видео
Embedded thumbnail for Субота, десятина і дари
Господь запрошує всіх долучитися до кола життя за допомогою системи десятин і пожертвувань. Ці правила допомагають запобігти духові гнобительства. Також вони запроваджені з метою соціального захисту нужденних. Вони допомагають увійти в тісний зв’язок з Богом, формуванню і демонстрації Божого характеру, несуть благословіння для навколишніх. Ця система любові і передачі життя вчить покладатися лише на Бога, щедро і радісно жертвувати, віддавати славу Подателю за Його дари. Ці кошти показують, що більше за все, ми любимо Бога і все, що ми маємо, належить Йому.

«Кто же верный и благоразумный раб?»

Дата проповіді: 
2022-05-14
Видео
Embedded thumbnail for «Кто же верный и благоразумный раб?»
Верный и благоразумный раб бодрствует и несет ответственность за задание, данное ему его Господином. Он не господствует над людьми. Он верен своему господину. Действует мудро благодаря постоянному общению с Ним. Он раздает физическую и духовную пищу в нужное время, так как обладает истиной для своего времени. Для него слово Божье — указатель пути. Он смиренно и старательно исследует его, повинуется Божьей воле. И, поэтому на его работу можно положиться. Тех, кому не хватает морального мужества оставить с детства утоптанный человеческий путь, тех, кто отказывается исследовать Писания, сопровождает сатана. Они довольствуются внешним благочестием и отвлекаются от того, что ведет к спасению.

Що означає хрещення

Дата проповіді: 
2022-04-30
Видео
Embedded thumbnail for Що означає хрещення
Щоб Бог міг помістити в нас Свій характер (Своє царство), нам необхідно покаятися в гріхах і відвернутися від власних шляхів. Ми рішуче і публічно вибираємо Божі шляхи і Його характер, погоджуємося на служіння, оголошуємо боротьбу із сатаною. Це хрещення водою. Але Господь бажає, щоб ми отримали ще й хрещення Святим Духом, Його силу. Тоді істина відобразиться в нашому житті і буде приваблювати людей. Сатана щоденно спокушує і атакує народ Божий. Але християнин може розраховувати на Божу допомогу — всі небесні засоби у його розпорядженні. Про свої труднощі необхідно розповідати Богові кожний день у молитві. Шлях віри — найголовніше свідоцтво Божих шляхів. Він приносить спасіння і перемогу над сатаною в щоденних спокусах і готує нас вистояти у більших випробуваннях.

Принципы проектов в Божьем деле. Путь — это цель

Дата проповіді: 
2022-04-16
Видео
Embedded thumbnail for Принципы проектов в Божьем деле. Путь — это цель
Еще прежде нашего рождения, у Бога есть план для каждого из нас. Он призывает всех, чьи мысли и сердце наполнены Его делами, провозгласить Божью славу и показать людям, что для них сделала Его благодать. Таким Он поручает Свое дело. А чтобы оно процветало, необходимо молиться, планировать, брать отвественность на себя, быть старательными. В каждой работе должна быть прозрачность, общность, не должно быть иерархии. Любовь и забота о людях — это наши цель и путь. Люди видят это и вдохновляются. А Господь открывает их сердца к принятию Истины.

Страницы